• Przydział klas I w roku szkolnym 2023/2024

• 24.08.2023
        • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Żołnierzy Wojska Polskiego w Bełchatowie informuje, że listy uczniów zakwalifikowanych do klasy I w roku szkolnym 2023/2024 znajdują się na tablicy informacyjnej przy sekretariacie szkoły.

• Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów.

• 23.08.2023
        • Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów
          serdecznie zaprasza uśmiechniętych pomocników wolontariuszy do udziału zawodach sportowych
          "PGE Nordic Walking Cup 2023 Bełchatów, Poland" w dniu 26.08.2023 sobota w godz 8:00 do 14:30.
          Jest to impreza rangi światowej na której przewiduje się udział do 500 zawodników z Polski i ze świata
          Więcej do przeczytanie na naszym FB.

Zadaniem wolontariuszy będzie przede wszystkim dbanie o dobre nawodnienie zawodników poprzez:
          - napełnianie i podawanie kubeczków z wodą,
          - polewanie ich w razie potrzeby i na ich wyraźną prośbę,
          a więc dodatkowa zabawa i radość z polewania gwarantowana 😉
          - woda i stoliki zostaną im dostarczone na miejsce (dzieci nie dźwigają)

Wolontariusze będą rozstawieni na kilku punktach nawadniających na trasie marszu w lesie
          i na stadionie PCS Bełchatów, zawsze będzie z nimi ktoś dorosły.
          Zapraszamy również rodziców do czynnego uczestnictwa.

Dla każdego wolontariusza przewidzieliśmy:
          - lunch box: jabłko, kanapka, woda
          - obiad dostępny na terenie stadionu PCS
          - KOSZULKĘ na własność z napisem wolontariusz
          - oddelegowana grupa oraz szkoła otrzyma oficjalne pisemne podziękowanie od klubu
          - niezapomniane chwile związane z dzieleniem pozytywnych emocji wraz z zawodnikami.

Zgłoszenia osób chętnych (potrzeba kilkanaście osób) proszę potwierdzić do piątku do godz. 14:00,
          mailem na adres awojciechowska@sp5belchatow.pl lub telefonicznie do Sekretariatu Szkoły tel. 44 632 66 14.

Dodatkowo, osoby, które wezmą udział w wydarzeniu otrzymają +20 punktów z zachowania na Dobry Start Szkolny we wrześniu.

Liczymy na fajną zabawę i do zobaczenia na stadionie PCS 26.08.2023 o godz 8:00.